partnerzy

Łączymy siły, otwieramy możliwości

Naszymi partnerami są klienci, jak również czołowi przedstawiciele branżowi oraz instytucje wspierające. Współpracujemy z Marka Pracodawcy, wspólnie budując działania Employer Brandingowe, a także z Polsko-Brytyjską Izbą Handlową oraz Polsko-Niemiecką Izbą Przemysłowo-Handlową. Z uwagi na naszą aktywną działalność jesteśmy także jednym z członków SAZ.
Na polskim rynku wspieramy pracodawców i partnerów biznesowych w zakresie odpowiedniego doboru kadry specjalistycznej, inżynieryjnej i menadżerskiej. Ponadto, doradzamy i podejmujemy działania wspierające projekty dotyczące optymalizacji zatrudnienia. Kooperacja i konstruktywne łączenie sił z partnerami mają dla nas kluczowe znaczenie. Otwierają szersze perspektywy dla dzielenia się wiedzą, kompetencjami i doświadczeniem, a przez to przyczyniają się do stałego udoskonalania rozwiązań i wprowadzania innowacji.

Zostań naszym partnerem

Dołącz do partnerów

Lista naszych partnerów

  • Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia (SAZ) to największa w Polsce branżowa organizacja pracodawców zrzeszająca agencje specjalizujące się w dostarczaniu wybranych usług HR: rekrutacji stałej do pracy w kraju i za granicą na różne szczeble organizacji, doradztwa personalnego, pracy tymczasowej i outsourcingu. Organizacja reprezentuje zarówno podmioty duże, ogólnokrajowe i międzynarodowe, jak i regionalne i lokalne, działające w kilku województwach lub mniejszych ośrodkach. Tak szeroki przekrój profili działalności Członków pozwala postrzegać kwestie środowiska usług HR w sposób kompleksowy.

  • Marka Pracodawcy miejsce w sieci przeznaczone dla kadry zarządzającej, dyrektorów, specjalistów HR, specjalistów PR, osób odpowiedzialnych za budowę pozytywnego wizerunku pracodawcy, a także dla pracowników marketingu rekrutacyjnego i osób chcących rozwijać swoje umiejętności i wiedzę obszarze Employer Brandingu. Portal to skupiona w jednym miejscu praktyczna wiedza Ekspertów Employer Brandingu. Serwis propaguje budowę Marki Pracodawcy jako jednego z kierunków Zrównoważonego Rozwoju Biznesu.

  • Brytyjsko-Polska Izba Handlowa już od 1992 roku działa na rzecz rozwoju polsko-brytyjskiej współpracy gospodarczej – aktywnie kojarzy potencjalnych partnerów biznesowych i promuje najlepsze praktyki. Firmy zrzeszone w BPCC reprezentują ok. 25% bezpośrednich inwestycji zagranicznych w Polsce. BPIH prowadzi bliską współpracę z Ambasadą Wielkiej Brytanii w Polsce oraz Ambasadą R.P. w Londynie. Jest również aktywnym członkiem Rady Izb Brytyjskich w Europie (COBCOE) – sieci ponad 10000 firm w przeszło 30 krajach Europy. BPIH zajmuje się aktywną promocją tego, co najlepsze w polskiej i brytyjskiej gospodarce oraz kulturze.

  • Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa (AHK Polska) jest nie tylko izbą bilateralną z największą ilością firm członkowskich w Polsce, ale również jedną z największych Niemieckich Zagranicznych Izb Przemysłowo-Handlowych (AHK) na świecie. AHK Polska reprezentuje interesy około 1000 firm członkowskich i od dwudziestu lat działa na rzecz rozwoju polsko-niemieckich stosunków gospodarczych. Przynależność do AHK zapewnia profesjonalne usługi doradcze oraz wspomaga wymianę informacji i doświadczeń, jak i rozwój stosunków między instytucjami i przedsiębiorstwami w obu krajach.

  • Nazywamy się Jobs Plus i jesteśmy agencją rekrutacji i zatrudnienia. Jako agencja pracy mamy jeden cel - łączymy ze sobą odpowiednich ludzi i miejsca. Wiemy, że to trudne zadanie. Uwielbiamy trudne zadania. Pośrednictwo pracy to nasza praca i pasja.

Kontakt

Social media Linked In Facebook Verito

Zostaw nam swój numer telefonu, oddzwonimy do Ciebie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez INTER.EXPERT POLSKA Sp. z o.o. moich danych osobowych, zamieszczonych w formularzu kontaktowym, na potrzeby związane z odpowiedzią na przesłane zagadnienie. Administratorem danych osobowych jest INTER.EXPERT POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-033) przy ul. Zwycięskiej 20A.