klient

Kreujemy efektywne rozwiązania wspierające Twoje cele biznesowe

Realizujemy pełen zakres usług związanych z procesami w działach HR – zapewniamy wysoki poziom przejrzystości i efektywności, upraszczamy procesy, a jednocześnie umożliwiamy obniżenie kosztów, jak również osiągnięcie wymiernych oszczędności czasu. Współpracę biznesową postrzegamy jako wsparcie kompleksowe. Jesteśmy partnerem dla Twojej firmy, dlatego zapewniamy znacznie więcej niż profesjonalne działania w ramach procesów rekrutacyjnych. Dzięki doskonałej znajomości specyfiki rynku przemysłowego, bogatym doświadczeniom HR-owym, zespołowi wysoko wykwalifikowanych specjalistów oraz indywidualnemu podejściu wspieramy realizację biznesowych celów Twojej firmy.

 

Znajdź kandydatów

Zarządzanie usługami i dostawcami z zakresu rekrutacji / HR Vendor Management

Klient

Agencja 1
Agencja 2
Agencja 3

Współpraca w modelu Vendor Managment koncentruje się na potrzebach w obszarze doboru wykwalifikowanych pracowników. Polega na optymalizacji kosztów oraz usprawnieniu łańcucha dostaw usług personalnych dla klientów. Daje im komfort korzystania z całego pakietu usług dostępnych na rynku, przy jednoczesnym uproszczeniu procesu komunikacji – jeden partner wiąże wszystkie elementy procesu, a następnie w ujednolicony sposób prezentuje gotowe rozwiązanie dla klienta.

Jakie korzyści przynosi współpraca w modelu Vendor Management?

 • Główny dostawca zarządza całością zamówień
 • Jednolite standardy działania wszystkich poddostawców
 • Spójna i efektywna komunikacja pomiędzy agencjami
 • Wysoka wydajność nawet przy bardzo złożonych projektach
 • Najwyższe standardy jakościowe
 • Oszczędność kosztów i czasu klienta, który zajmuje się wyłącznie kwestiami strategicznymi dla swojej firmy
 • Stała opieka ze strony INTER.EXPERT Polska Sp. z o.o. oraz dedykowanego Opiekuna Klienta

Body leasing / outsourcing

Zglobalizowane procesy oraz stale rosnące wymagania w odniesieniu do czasu wprowadzenia produktu na rynek wymagają wysokiego stopnia elastyczności ze strony przedsiębiorstw. Wzrastająca złożoność projektów pod kątem technologicznym wymaga specjalistycznej wiedzy, którą posiadają często tylko nieliczni eksperci w dziedzinie inżynierii. W ramach Contractingu/Body Leasingu dostarczamy wyselekcjonowanych, sprawdzonych Interimów/Konsultantów Technicznych, działających międzynarodowo w następujących obszarach: Jakość, Supply Chain, Interior Leather Covering, Interior Leather Sewing, Development&Design, Automatyka i Robotyka. Ponadto, uzupełniamy krótkoterminowe braki zasobów personalnych.

To rozwiązanie pozwala:

 • Powiększyć lub stworzyć czasowy zespół inżynieryjny na potrzeby projektowe
 • Zaoszczędzić czas i wysiłek Klienta w poszukiwaniu brakującego „ogniwa”
 • Korzystać z bardzo elastycznej formy współpracy
 • Znacząco obniżyć koszty i zredukować formalności związane z zatrudnieniem
 • Zmniejszyć ryzyko niedopasowania do zespołu
 • Zagwarantować wykonanie zadania
 • Uzyskać pełny wgląd w pracę Konsultanta

Rekrutacje stałe / Permanent Placement

W krótkim czasie rekrutujemy na obszarze Polski i UE specjalistów dopasowanych do potrzeb Twojej firmy. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz ekspertów o unikatowych kwalifikacjach do realizacji złożonego projektu, czy też planujesz wzmocnienie swojego zespołu poprzez zatrudnienie nowego specjalisty. Branże, w których się specjalizujemy, to: motoryzacja, lotnictwo, przemysł ciężki, przemysł maszynowy, chemiczny, elektryczny, budownictwo, instalacje, energetyka, automatyka i robotyka, IT.

EUINP

Europejski Indeks Pracowników to nowe rozwiązanie dla skutecznej rekrutacji. EUINP.EU jest jedynym funkcjonującym na terenie UE serwisem pozwalającym pracodawcom oraz agencjom weryfikować i wymieniać między sobą informacje na temat kandydatów biorących udział w procesach rekrutacyjnych w obiektywny, legalny i bezpieczny sposób. Dla kandydatów to jedyne narzędzie umożliwiające budowanie własnej marki zarówno na polskim, jak i na europejskim rynku pracy. Serwis EUINP.EU funkcjonuje w zgodzie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych obowiązującymi w Unii Europejskiej oraz w Polsce.

VERITO

To międzynarodowy portal pracy oraz projektów i zleceń dla inżynierów i informatyków, obejmujący całą Europę. VERITO usprawnia i wzmacnia działania rekrutacyjne. Portal umożliwia pracodawcom dotarcie i przegląd blind CV najlepszych inżynierów na rynku, zapraszanie ich do własnych procesów lub rekomendowanie innym uczestnikom. Dla kandydatów VERITO to miejsce spotkań, wymiany informacji oraz doświadczeń związanych z rynkiem pracy w wybranych branżach. Poprzez obecność na portalu pozwalają się znaleźć rekruterom i pracodawcom. Portal jest również platformą wymiany informacji branżowych, w tym na temat trendów kształtujących rynek rekrutacji technicznych. Pracodawcy i agencje korzystający z VERITO mają możliwość tworzyć i śledzić kluczowe wydarzenia w branży inżynieryjnej.

ICRD - IT SOLUTIONS

Nasza wyspecjalizowana jednostka IT wspiera realizowane działania rekrutacyjne i biznesowe od strony teleinformatycznej. Na potrzeby wymagających projektów oraz innowacyjnych rozwiązań wspólnie budujemy modele i narzędzia IT dla klientów, a także dostarczamy technologie i systemy do zarządzania procesami rekrutacji.

Kontakt

Social media Linked In Facebook Verito

Zostaw nam swój numer telefonu, oddzwonimy do Ciebie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez INTER.EXPERT POLSKA Sp. z o.o. moich danych osobowych, zamieszczonych w formularzu kontaktowym, na potrzeby związane z odpowiedzią na przesłane zagadnienie. Administratorem danych osobowych jest INTER.EXPERT POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-033) przy ul. Zwycięskiej 20A.